Alışveriş (E-ticaret) sitesi kur?


E-ticaret sektöründe orta klasman olarak hizmet vermek isterseniz ve bu işi ucuz ekonomik bir şekilde yapmak istiyorsanız bu Paketler size göre.
E-ticaret sitesi tarzında ürün satabileceğiniz kaliteli temaların bulunduğu website paketleri...

  1. Eticaret sitenizi zahmetsizce kurun
  2. Anında satışa başlayın
  3. Tüm bankaların kartlarına taksit imkanı ve hiçbir ek ücret yok !
  4. Satış başına %2.5 komisyon
  5. Geniş modül yelpazesi ile zenginlik
  6. Paypal ödeme sistemleri , kargo takip, sipariş takip uygulamaları
  7. Sürekli güncellenen altyapı ve tasarımlar

İşte size mükemmel fırsat ,ürünlerinizi satın ve bunu ekonomik ama profesyonel bir yazılım ile yapın.İşte 99 TL ye alabileceğiniz yazılıma ek özellikler

» Ücretsiz teknik destek hizmeti
» Sınırsız ürün ve kategori yönetimi
» Kargo fiyatlama ve yönetimi
» Arama motoru
» Kampanya tanımlamaları
» Sipariş takibi
» Ödeme altyapısı
» Ürün özellikleri ve filtre sistemi
Ürün ve Kategori Yönetimi
Sipariş Kargo Yönetimi
Ödeme Seçenekleri
Üye Yönetimi
Kasa Yönetimi
Kampanya Yönetimi
Raporlama
Firmamız

Firmamız, 2015 Haziran ayında faaliyet başlamıştır ve devam etmektedir.Fakat tecrübemiz ve bu iş sektöründeki başlangıcımız 2008'dir.Müşterilerimize kaliteli kesintisiz hizmet verecek altyapımızı bu tarihte kurup bu alanda fikirlerimizle ve yaptığımız geliştirmelerle dahada güçlenmek hedefimizdir.Zaten Varolan Müşteri kitlesine kaliteli hizmet sayesinde ve güçlü referanslarla kitlemiz hızla dahada artacaktır.

Müşteri Kitlemiz
Müşteri kitlemiz yasal çerçeveler doğrultusunda her sektörden insana verilecek bir hizmet olabilir. Kişisel bir site kurulumu yada bir siyasi partinin lideride olabilir.

Neden hazirsitekur ?
Bu sektörde Hem farklılığı hemde yeni fikirlerimizle sektördeki website anlamını değiştireceğiz. Web yazılım ürünlerimiz, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

Hedefimiz
Uzun yıllar faaliyet göstererek dahada gelişmek; kalite, verim ve fiyat olarak kullanilabilir ürünler ortaya çıkarmanın yanısıra sektörde tercih edilen firma olmak. Ekonomik fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.Ayrıca sektörde yeni fikirlerle paylaşımcı bir yol izlemektir.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİMADDE 1- TARAFLAR

SATICI Ticari Ünvanı : Adresi : Telefon : E-mail : ALICI Adı – soyadı : Adresi : Telefon : E-mail :
MADDE 2-SÖZLEŞMENİN KONUSU ve KAPSAMI

İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi (“Sözleşme”) Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’e uygun olarak düzenlenmiştir. İşbu Sözleşme’nin tarafları işbu Sözleşme tahtında Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’ten kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan ederler. İşbu sözleşmenin konusu, Alıcı'nın, Hazirsitekur Yazılım Geliştirme ve Danışmanlık Tic (Hazirsitekur.com”)’a ait www.hazirsitekur.com veya sunulan hizmete bağlı diğer alan adları üzerinden (“Websitesi”), Satıcıya ait ürünlerin satın alınmasına yönelik elektronik olarak sipariş verdiği, sözleşmede belirtilen niteliklere sahip mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanması oluşturur. İşbu sözleşmenin akdedilmesi tarafların ayrı ayrı hazirsitekur.com ile akdetmiş oldukları websitesi üyelik sözleşmelerinin hükümlerinin ifasını engellemeyecek olup taraflar işbu Sözleşme konusu ürün satışında hazirsitekur.com’un herhangi bir şekilde taraf olmadığını ve Sözleşme kapsamında tarafların yükümlülüklerini yerine getirmeleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk ve taahhüdü bulunmadığını kabul ve beyan ederler.
MADDE 3 – SÖZLEŞME KONUSU MALIN TEMEL NİTELİKLERİ VE BEDELİ

Ürün/Ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, rengi ve vergiler dahil satış bedeli ve teslimat bilgileri aşağıdaki gibidir: Ödeme Şekli ve Planı: Çevirimiçi sanal POS uygulaması üzerinden ..........Bankası kredi kartı ile .... ay .... (yazıyla ..............................................) TL aylık ödeme / peşin ........... TL ödeme Alınan Vade Farkı: ....... Vade Farkı hesabında kullanılan faiz oranı: % ... Siparişi takip eden 3 iş günü içinde sevkiyatlara başlanacaktır. Sevkiyat, (7) iş günü içinde tamamlanacaktır. Teslimat Adresi: Teslim Edilecek Kişiler: 1. 2. Fatura Adresi:
MADDE 4 - MALIN TESLİMİ VE TESLİM ŞEKLİ

Sözleşme Alıcı tarafından onaylanmakla yürürlüğe girmiş olup, Alıcı’nın Satıcı’dan satın almış olduğu Mal/Hizmet’in Alıcı’ya teslim edilmesiyle ifa edilmiş olur. Mal/hizmet, Alıcı'nın sipariş formunda ve işbu sözleşmede belirtmiş olduğu adreste bulunan kişi/kişilere teslim edilecektir.
MADDE 5 - TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

Mal/Hizmet’in teslimat masrafları Alıcı'ya aittir. Satıcı’nın, websitesinde teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse, teslimat masrafları Satıcı’ya ait olacaktır. Malın teslimatı; Satıcı’nın stokunun müsait olması ve ödemenin gerçekleşmesinden sonra taahhüt edilen sürede yapılır. Satıcı Mal/Hizmet’i, Alıcı tarafından Mal/Hizmet’in sipariş edilmesinden itibaren 30 (otuz) gün içinde teslim eder ve bu süre içinde yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. Herhangi bir nedenle Aıcı tarafından Mal/Hizmet bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı Mal/Hizmet’in teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
MADDE 6 - ALICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Alıcı, Websitesinde yer alan sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin olarak Satıcı tarafından yüklenen ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. Alıcılar Tüketici sıfatıyla talep ve şikayetlerini yukarıda yer alan Satıcı iletişim bilgilerinin sağladığı kanallarla ulaştırabilirler. Alıcı, işbu Sözleşme’yi ve Ön Bilgilendirme Formunu elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce Satıcı tarafından tüketiciye verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur. Alıcı’nın, Sözleşme konusu Mal/Hizmet’i teslim almadan önce muayene edecek tahrip olmuş, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı Mal/Hizmeti kargo şirketinden teslim alması halinde sorumluluk tamamen kendisine aittir. Alıcı tarafından kargo şirketi görevlisinden teslim alınan Mal/Hizmet’in hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra Mal/Hizmet’in sorumluluğu ve hasarlar Alıcı'ya aittir. Mal/Hizmet’in tesliminden sonra Alıcı'ya ait kredi kartının Alıcı'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun mal/hizmet bedelini Satıcı'ya ödememesi halinde, Alıcı kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla Mal/Hizmet’i 3 (üç) gün içinde Satıcı'ya iade etmekle yükümlüdür. Bu halde teslimat giderleri Alıcı'ya aittir.
MADDE 7 - SATICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Satıcı, Sözleşme konusu Mal/Hizmet’in Tüketici Mevzuatına uygun olarak, sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile Alıcı’ya teslim edilmesinden sorumludur. Satıcı, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu Alıcı’ya mümkün olan en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür Sözleşme konusu Mal/Hizmet, Alıcı'dan başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişinin teslimatı kabul etmemesinden Satıcı sorumlu tutulamaz.
MADDE 8 – CAYMA HAKKI

Alıcı’nın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin Satıcı’ya ulaşması tarihinden itibaren Satıcı’nın malı geri alacağını Satıcı taahhüt eder. Cayma hakkı bildirimi ve sözleşmeye ilişkin sair bildirimler satıcıya ait ve yukarıda belirtilen satıcı iletişim bilgileri kanalı ile gönderilebilecektir. DP, İŞBU MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİN TARAFI OLMADIĞINDAN DP’YE KARŞI CAYMA HAKKI KULLANILAMAZ VEYA BEDEL İADESİ TALEP EDİLEMEZ. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içerisinde Satıcı’ya mevzuat hükümlerine uygun olarak bildirimde bulunulması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde: a) Alıcı’ya veya onun bildirdiği yukarıda bilgisi bulunan üçüncü kişiye teslim edilen ürünün iade edilmesi zorunludur. b) 7 (yedi) günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları varsa ürünle birlikte hediye edilen diğer ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Cayma hakkının kullanılmasını ve bilginin ulaşımını takip eden 10 (on) gün içerisinde ürün bedeli Alıcı’ya ödediği şekilde iade edilir. Ürün Satıcı’ya iade edilirken, ürün teslimi sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. İade kargo bedeli Satıcı’ya aittir. Ürünle beraber iade edilecek olan faturanın iade bölümü doldurularak ve Alıcı tarafından imzalanarak iade edilecektir.
MADDE 9 – CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER

Cayma hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz: a) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, Tüketicinin onay ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmeleri b) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallara ilişkin sözleşmeler c) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmeler d) Tüketici tarafından ambalajının açılmış olması şartıyla, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler e) Gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler f) Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmeler g) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ile tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.
MADDE 10 - UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

Tüketiciler, Satıcı ile sorunları olursa, sorunu Satıcı’nın çözememesi durumunda, ürün bedeli 1.161,67 TL’ye kadar olan işlemlerle ilgili şikayet ve itiraz konularında başvurularını ürünü satın aldıkları veya ikametgahlarının bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti’ne; ürün bedeli 1.161,67 TL’nin üzerinde olan işlemlerle ilgili şikayet ve itiraz konularında başvurularını ise, ürünü satın aldıkları veya ikametgahlarının bulunduğu yerdeki Tüketici mahkemesine yapabileceklerdir. 01.08.2003 tarihli ve 25186 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri Yönetmeliği’nin 5. Maddesinin üçüncü fıkrasında, büyükşehir statüsünde bulunan illerde faaliyet gösteren il hakem heyetlerinin uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin alt parasal sınır 3.032,65 TL’dir.
MADDE 11 - MAL/HİZMETİN FİYATI

Mal/hizmetin peşin veya vadeli fiyatı, peşinat fiyatı sipariş formunda yer almakla birlikte, sipariş sonu mail atılan örnek fatura ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcut olan fiyattır. Satıcı veya hazirsitekur.com tarafından yapılan indirimler, kuponlar ve sair satış fiyatına yansıtılır.
MADDE 11 - TEMERRÜD HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

Alıcı, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Alıcı'dan talep edebilir ve her koşulda Alıcı'nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Alıcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı Satıcı'nın oluşan zarar ve ziyanını ödemeyi kabul eder.
MADDE 12 – BİLDİRİMLER ve DELİL SÖZLEŞMESİ

İşbu Sözleşme tahtında Taraflar arasında yapılacak her türlü yazışma, Kanunda sayılan zorunlu haller dışında, e-mail aracılığıyla yapılacaktır. Alıcı, işbu Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda Satıcı’nın ve hazirsitekur.com’un resmi defter ve ticari kayıtlarıyla, kendi veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik bilgilerin ve bilgisayar kayıtlarının, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
MADDE 13 - YÜRÜRLÜK

13 (on üç) maddeden ibaret bu Sözleşme, Taraflarca okunarak, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve derhal yürürlüğe girmiştir.
SATICI[.]
ALICI

Gizlilik sözleşmesiBu gizlilik ilkeleri hazirsitekur firmasının, hazirsitekur.com sayfalarındaki gizlilik ve güvenlik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır.


IP adresiniz sunuculardaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.
Üye kayıt sayfası,Satın alma sayfası, Destek formu , Üye profil bilgileri sayfası, hesap bilgileri formunda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bunun dışında hiç bir şekilde ve hiç bir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır (Hukuki zorunluluklar dışında.)
Alışverişiniz sırasında, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir.
Ayrıca siteden bulunacağınız sms ile tavsiyeleriniz sorumluluğu tamamen size aittir.ve sitede sadece ileride yasal bir durum olması halinde log tutulmaktadır
Kredi kartı ödemeleriniz Sanal Pos aracılığı ile yapılacaktır. Sitemizde ve veritabanımızda hiçbir şekilde kredi kartı bilgileri tutulmayacak ve saklanmayacaktır.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1- SSL Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sırasında şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.
3- Sanal POS işleyiş olarak oldukça güvenlidir, tüm işlemler Bu süreç esnasında, dijital olarak gerçekleştirilir. Güvenlik sistemleri SSL 256 bit´lik şifreleme algoritmasına dayanan dijital imza ve dijital sertifikalı giriş-çıkış işlemlerini çözmek çok zordur

Teslimat ve iade şartları


Üye yada Bayi siparişini verdiği ürün onaylanır ve kurulumu yapılır. Bilgilerini ve Kullanım süresini siparişlerim bölümünden alabilir.
Tüketici on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden/üründen cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir.

KULLANICI web sitesi siparişinin iptalini destek@hazirsitekur.com yada sitedeki yardım merkezi bölümünden talep edebilir. Eğer KULLANICI'nın farklı bir firmadan alınmış domaini mevcutsa sipariş iptal edilir. Domain de Hazirsitekur aracılığı ile tescil edilmişse sipariş iptali işlemi yapılmaz. Kısmi iade gerçekleştirilir.

Alan adı Transfer Kodu Talebi


Alan adınızı talep ettiğinizde Alan adınızın alındığı tarihten 60 gün sonrasında transfer kodu verilebilir. Alternatif olarak destek kısmında soru sorunuz.

Yetkili Bilgi değişikliği


Yetkili e-posta ve numara isim gibi değişikliklerde ticket açarak yada email atarak bizi bilgilendirebilirsiniz.Değişiklik talebiniz gerçekleştirilecektir.

Sık Sorulan Sorular


1) Kurulumu yapılacak sitelerin güvenliği nedir ?
Sitelerin gerekli güvenlik tedbirleri alınmış ve bu amaç doğrultusunda tekrar tekrar revize edilmiştir.Ayrıca sürekli güncelleme yapılmaktadır.

2) Sitenizde ne şekilde ve ne zaman yardım alabilirim ?
Sitemizden standart çalışma saatleri içerisinde mesaj atarak yardım alabilirsiniz.

3) Site fiyatına neler dahil ?
Site fiyatına hosting,site yazılımı ve domain dahildir.Tüm bu hizmetlerden 1 yıl boyunca kesintisiz yararlanabilirsiniz.

4) Yasallığınız nedir ?
Sitedeki tüm Ürünler faturalandırılarak vergisi ödenmektedir.

5) Ödeme şekilleri nelerdir ?
Dört farklı ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.
1- Kredi Kartı
2- Paypal

3- Banka Havalesi
6) Neden Tc kimlik numaram isteniyor ?
Sizin adınıza fatura kesebilmemiz için mutlaka vergi numaranız ya da TC kimlik numaranız gerekmektedir.

Haber ve Duyurular


Site alana .com .net .org Domain Hediyedir.

Hesap Numaralarımız


Finans Bank
Gökhan serhat eser
TR13 0011 1000 0000 0038 6901 79

Güvenlik Önlemlerimiz


Sunucularımızın tamamı Türkiye altyapılıdır ve tüm işlemlerimiz faturalıdır.Ayrıca Yazılımsal olarak çeşitli fonksiyonlarla tüm sistem revize edilmiştir.Mail sistemleri antispam özelliklidir.